ANTALYA KAŞ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

YARIYIL TATİLİ BAŞLIYOR

YARIYIL TATİLİ BAŞLIYOR

Kaş’ta sömestr tatili ile birlikte 61 okulda eğitim öğretime devam eden 801 öğretmen ve 9362 öğrenci karne sevincini yaşadılar. Kaymakamımız Sayın Bilgihan BAYAR, Kaş Belediye Başkanımız Halil KOCAER ve İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Faruk ATILGAN karne gününde İsmet Köroğlu Anadolu Lisesi’nde öğretmen ve öğrencilerle buluştu.

Öğretmenlerimizle bir araya gelen  Kaymakamımız Sayın Bilgihan BAYAR, Kaş Belediye Başkanımız Halil KOCAER ve İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Faruk ATILGAN öğretmenlerimizi çabalarından ötürü tebrik ettiler. Ardından öğrencilere karnelerini dağıtan Kaymakamımız Sayın Bilgihan BAYAR, Kaş Belediye Başkanımız Halil KOCAER ve İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Faruk ATILGAN öğrencilerin karne sevinçlerine ortak oldular. Öğrencilere tatilde dinlenmelerini, kaliteli ve güzel zaman geçirmelerini söylediler. Bunun yanında tatilde kitap okumaya devam etmeleri gerektiği tavsiyelerinde bulundular.

Kaymakamımız Sayın Bilgihan BAYAR, Kaş Belediye Başkanımız Halil KOCAER ve İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Faruk ATILGAN öğretmen ve öğrencileri tekrar tebrik ederek, iyi tatiller dileklerini iletip İsmet Köroğlu Anadolu Lisesi’nden ayrıldılar.

20-01-201720-01-201720-01-2017

Kaş İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Hükümet Konağı Kat2 Kaş/Antalya 07580 Türkiye - 0242 836 10 10

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.