ANTALYA
KAŞ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
YÖGEP (Yönetici Gelişim Programı) Nisan/Mayıs Ayı Toplantısı Gerçekleştirildi.
![YÖGEP (Yönetici Gelişim Programı) Nisan/Mayıs Ayı Toplantısı Gerçekleştirildi.](/meb_iys_dosyalar/2022_05/20161810_19164631_05102516_YONETYCY_GELYYYM_PROGRAMI.jpg)
2021-2022 Eğitim Öğretim Yılı Nisan/Mayıs Ayı YÖGEP eğitimleri çerçevesinde "Eğitim Yönetimi ve Eğitim Yöneticisinin Milli, Menvi ve Evrensel Sorumlulukları" konulu eğitimler gerçekleştirildi. Toplantı, 20 Mayıs Cuma günü saat 15:00'da Din Öğretiminden sorumlu İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Nurullah KARAMAN sorumluluğunda Toroslar Anadolu İmam Hatip Lisesi Müdür Yardımcısı Cemil ALTINBAŞAK'ın sunumu ile çevrimiçi olarak gerçekleştirildi.