ANTALYA KAŞ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Kaş Kaymakamı Sayın Şaban Arda YAZICI'nın İlköğretim Haftası Kutlama Mesajı

Kaş Kaymakamı Sayın Şaban Arda YAZICI'nın İlköğretim Haftası Kutlama Mesajı

        Saygıdeğer Kaşlılar;

 

        Bu sene 2020-2021 eğitim öğretim yılının açılışını maalesef kıymetli öğrencilerimiz olmadan yaptık. Tüm dünyayı ve ülkemizi etkisi altına alan Covid-19 salgını nedeniyle bir eğitim-öğretim yılına daha başlıyor olmanın sevincini buruk da olsa beraberce yaşıyoruz. 

       Milli Eğitim Bakanlığımızın ivedilikle hayata geçirerek kurmuş olduğu altyapı ile öğrencilerimiz EBA üzerinden canlı derslere katılarak ve TRT EBA kanalları üzerinden derslerini takip ederek eğitim öğretim faaliyetlerine başlamışlardır. 

        Öğretmen ve öğrenciler olarak yüz yüze eğitimin heyecanı ve sıcaklığına büyük bir özlem duymaktayız. 21 Eylül'de aşamalı ve seyreltilmiş bir şekilde okul öncesi ile 1.sınıfa başlayacak olan öğrencilerimize okullarımızın kapısını açacağız.Her şeye rağmen eğitim-öğretim faaliyetlerinin devam ettiğini ve her ne olursa olsun Milli Eğitim Bakanlığımız öncülüğünde yapacağımız çalışmalarla devam edeceğini hatırlatarak Milli Eğitim Bakanlığımız ve onun nezdinde, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüzün koordinesinde eğitim faaliyetlerinin aksamadan devam etmesi için geleceğimizin teminatı sevgili öğrencilerimiz adına canla başla çalıştığımızı bilmenizi isterim.

        Bu duygu ve düşüncelerle eğitim neferlerimiz okul idarecileri, öğretmenlerimizle birlikte kıymetli öğrenci ve velilerimizin İlköğretim Haftasını en içten dileklerimle ile kutluyor, ülkemize ve ilçemize 2020-2021 eğitim-öğretim yılının hayırlı, uğurlu olmasını ve başarılarla dolu geçmesini diliyorum.

 

Şaban Arda YAZICI
  Kaş Kaymakamı

 

Kaş İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Hükümet Konağı Kat2 Kaş/Antalya 07580 Türkiye - 0242 836 10 10

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.