ANTALYA
KAŞ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Kaymakamımız Sn. Murat ÖZTÜRK Başkanlığında Müdürler Toplantısı Gerçekleştirildi
Kaymakamımız Sn. Murat ÖZTÜRK Başkanlığında Müdürler Toplantısı Gerçekleştirildi![Kaymakamımız Sn. Murat ÖZTÜRK Başkanlığında Müdürler Toplantısı Gerçekleştirildi](/meb_iys_dosyalar/2023_01/17164608_photo_2023-01-17_16-45-30.jpg)
Kaymakamımız Sn.Murat Öztürk başkanlığında İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Melih Eroğlu, şube müdürlerimiz ve tüm okul/kurum müdürlerimizin katılımıyla İlçemiz Kaş Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürlüğü toplantı salonunda okul müdürleri toplantısı gerçekleştirildi.